4 : 4

Sestava: Tomáš Hubálek, Matěj Krejčí, Ondřej Rozlílek, Alex Konečný, Marek Adamec, Dominik Hejzlar, Jakub Stejskal, Petr Vávra, Šimon Matějíček, Marek Mlynář, Tomáš Halbrštát

Náhradníci : Prokop Novák, Dominik Nastoupil, Jiří Sladký

S odhodláním oloupit o body vedoucí tým tabulky jsme vyrazili na hřiště do Libchav.
Za krásného počasí se nám podařilo odrazit úvodní nápor a z vybojovaného míče otevřel v 7. minutě skóre Stejskal. V dalším průběhu utkání se střídali oba týmy v útocích,ale branku dali znova naši, když ve 28. přihrávku mezi beky zakončil průnikem a brankou Halbi !
Za 10 minut jsme už vedli 3 : 0, když jsme Matějíčkovu střelu tlačili očima,al nakonec se dokulila! Soupeř 3x střídal! už před poločasem!

Do druhého jsme zdůraznili opatrnost v soubojích, důraz a nekomentování rozhodčího...
3 minuty po zahájení hry propadl míč obraně soupeře a Mlynář na vzdálenější tyč zvýšil už na 4 : 0!
Soupeř se ale zdaleka nevzdával a začalo přituhovat...
Přibývalo centrů a standartek a po jednom z centrů zahrála naše obrana šlapákem ve vápně a soupeř z nařízené pencky snížil! Za pět minut hry po běžném souboji před vápnem sudí trochu přísně vyhodnotil zákrok na 2. žlutou, což znamenalo stop pro Ondru Rozlílka, který tu první viděl v prvním poločase!
Tento moment výrazně ovlivnil další vývoj utkání!
V 80. minutě po centru zprava zapomněli naší beci na jednoho z hráčů soupeře a ten pohodlně přidal 2. branku Orlicka.
Za dalších 8. minut se domácí radovali potřetí, když po rohu nejvýše vyskočil jejich hráč a míč rozvlnil síť!
Rozhodčí nastavil 8! minut, čehož dokázali domácí znovu využít, když srovnali skóre přesnou střelou z přímáku!

Sice jsme ztratili slibně rozehraný zápas,ale naši kluci se rvali o body,jako o život,po morální stránce zaslouží absolutní respekt a na hřišti nechali úplně všechno!