Jablonné nad Orlicí – FK Letohrad 1:9 (1:2)

Góly: Kubelka V. 4, Řehák J. 2, Kubelka M., Adamcová V., Baláš J.

Sestava: Dušek M. – Adamcová V., Baláš J., Kubelka V., Kubelka M., Kučírek E., Marek M., Motl T., Pantsulych A., Pešek R., Řehák J., Šubrt A., Vician O.

Páté jarní kolo krajského přeboru mladších žáků jsme odehráli v Jablonném nad Orlicí. Papírově jsme byli favoritem, protože jsme nastupovali proti poslednímu týmu v tabulce.

V prvním poločase jsme nehráli dobře. Místo kombinace do prostoru jsme míč často tlačili přes zahuštěný střed hřiště, místo přihrávky jsme volili individuální průnik. Sice jsme po prvních 35 minutách vedli 2:1, ale s výkonem jsme spokojeni nebyli.

Proto (už téměř tradičně) přišla v poločase důrazná domluva trenérů k týmu. Ve druhé půli se náš herní projev zlepšil, ale stále měl značné rezervy. Pozitivní je, že jsme dokázali vstřelit 7 gólů. Prosadili jsme se krásnými střelami z dálky a třikrát i dorážkou po rohovém kopu.

Smutným momentem sobotního dopoledne bylo zranění našeho špílmachra Eliáše Kučírka, který po nechtěném zákroku soupeře utrpěl zlomeninu kotníku a má na několik měsíců sádru. Eldo – držíme Ti pěsti, ať jsi zase brzy zdravý a na hřišti :-).